نحوه انتخاب کلمات کلیدی در مقاله سایت

نحوه انتخاب کلمات کلیدی در مقاله برای بیشتر دیده شدن وبسایت بسیار مهم و با اهمیت است ما با توجه به موضوعات مختلف وب سایت خود باید از کلمات کلیدی مناسب حوزه کاری انتخاب شده استفاده کنیم. باید ببینیم کاربران کلمات کلیدی سرچ شده در گوگل را چطور انتخاب می کنند پس با من تا انتهای این مقاله همراه باشید.

لیست کلمات کلیدی فارسی

باری انتخاب کلمات کلیدی بهترین روش استفاده از خود گوگل است یعنی یک کلمه را جستجو کنیم گوگل عبارات مشابه که سرچ شده است به ما نمایش میدهد. نمونه این روش را می توانید در شکل زیر ببینید.

 

نحوه انتخاب کلمات کلیدی در مقاله
همانطور که در شکل بالا مشاهده می کنید ما کلمه شکلات خانگی را جستجو کردیم و گوگل لیستی از کلمات با بیشترین جستجو را به ما نمایش داده است می توانیم از این کلمات برای مقاله وب سایت خود استفاده کنیم.

 

چگونه کلمه کلیدی انتخاب کنیم؟

 

سیستم آنلاین تردز گوگل
در بسیاری از کسب و کارها انتخاب کلمات کلیدی بسیار دشوار و مورد تردید کاربران است اما یک روش بسیار مناسب برای کاهش تردید شما استفاده از سیستم آنلاین تردز گوگل است. شما با استفاده از این سیستم می توانید به راحتی کلمات کلیدی مورد تردید خود را از نظر جستجوی کاربران مقایسه کنید. با مقایسه کلمات کلمه با بیشترین سرچ انتخاب خواهد شد. آنالیز کلمات کلیدی در گوگل بسیار ساده انجام می شود کافی است خود را به جای کاربران قرار دهید که در زمان جستجو چه عبارتی را سرچ می کردید. در نظر داشته باشید نحوه انتخاب کلمات کلیدی در مقاله برای کسب و کار شما بسیار مهم و ارزشمند است.

 

کلمات کلیدی سئو

 

keywordtool
روش دیگر برای انتخاب مناسب کلمات کلیدی استفاده از سایت keywordtool است. با استفاده از این وبسایت شما می توانید لیستی از کلمات کلیدی در حوزه خود را مشخص کنید و با خروجی گرفتن از ان ها کلمات کلیدی پر تکرار را هر روز در مقالات خود استفاده نمایید. شناسایی کلمات کلیدی در این روش بسیار ساده و قابل پیاده سازی است و فقط نیاز به تمرین دارید. امیدوارم مقاله نحوه انتخاب کلمات کلیدی در مقاله شما را در شناسایی کلمات کلیدی کمک کند. شرکت در دوره کامل آموزش دیجیتال مارکتینگ واقعی را به همه دارندگان وبسایت پیشنهاد می کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست