راه افزایش سرعت سایت

راه افزایش سرعت سایت را در این مقاله بررسی می کنیم بهبود سرعت سایت برای افزایش بازدید از گوگل بسیار ارزشمند است. برای اینکه به سرعت مورد نظر در وبسایت خود برسیم باید کارهایی در سایت انجام شود. داشتن یک هاست خودب و بهینه سازی عکس ها و پلاگین های افزایش سرعت و استفاده از قالب و پوسته را می توان نام برد.

پلاگین های سرعت سایت

برای افزایش سرعت بالا آمدن سایت می توان از پلاگین های افزایش سرعت استفاده کرد که دو نمونه از بهترین پلاگین ها wp fastest cache و wp Rocket را می توان نام برد. با استفاده این پلاگین ها شما می توانید افزایش سرعت سایت وردپرسی خود را تجربه کنید.

افزایش سرعت اتصال به سایت با ssl

راه افزایش سرعت سایت
یکی از راه های افزایش سرعت سایت و افزایش اعتماد کاربر استفاده از ssl است که باعث افزایش امنیت کاربران و رتبه بهتر در گوگل و رضایت خریدار می شود. حتما قبل از هر کاری وقتی وبسایت خود را راه اندازی کردید می توانید در مرحله اول ssl رایگان را فعال کنید.
شما می توانید از ssl  خریداری شده نیز در وب سایت خود استفاده کنید و یا از پلاگین Really simple ssl بهره ببرید.

نحوه بالا بردن سرعت سایت

شاید با گذشت زمان وبسایت شما بسیار کند و غیر قابل استفاده شود ما به شما پیشنهاد می کنیم مراحل پیشنهادی این مقاله راه افزایش سرعت سایترا به صورت مرحله به مرحله انجام دهید تا یک تجربه کاربری خوب به کاربران وبسایت خود هدیه کنید. افزایش سرعت سایت ها نیاز به رسیدگی گسترده ای دارد که شما باید آن را انجام دهید.
افزایش سرعت باز شدن صفحات اینترنت بسیار وابسته به ارتباط امن بین وبسایت و کاربر شما خواهد داشت پس حتما به این مساله به شکل ویژه باید نگاه شود.
امیدوارم مقاله راه افزایش سرعت سایت برای شما مفید بوده باشد در ضمن شکا می توانید در دوره کامل دیجیتال مارکتینگ واقعی شرکت کنید و فروش اینترنتی را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست